FINANSOWANIE POJAZDÓW SUBARU DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH


Sprawdź promocyjne warunki finansowania fabrycznego Subaru.

Oferty finansowania przygotowane są zgodnie z rozwiązaniami finansowymi Santander Leasing.Polecamy Państwu finansowanie nowych samochodów z szerokiego portfolio marki Subaru już w pożyczce z oprocentowaniem 0% nawet na 3 lata. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi produktami leasingowymi. Oferujemy finansowanie już od 12 do 72 miesięcy z pierwszą opłatą od 1% i minimalnymi formalnościami.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są u autoryzowanych dealerów Subaru.

Santander Leasing jest częścią grupy kapitałowej Santander Bank Polska. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i korporacjom. Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.
Santander Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Potwierdza to ranking ogólnych warunków umów leasingu przeprowadzony przez niezależnych ekspertów Leasing Monitor, w którym Santander Leasing kolejny rok z rzędu zajął pierwsze miejsce. Oznacza to, że umowy są przejrzyste i bezpieczne dla klientów.